Skip Hop ABC Zoo hracia deka

Číslo produktu: 307300
Výrobca: SKIP*HOP
Dodacia lehota: do 10 pracovných dní
€74,50

4 spôsoby využitia:

  • ako hracia deka pre polohu na brušku,
  • hracia deka s oblúkmi pre polohu na chrbátiku,
  • ako hracia deka, ked dieťatko lezie,
  • ako ozdoba na stenu.

Hracia deka: prešívaná pre väčšiu mäkkosť, hravý vzor s motívom abecedy, s aktívnymi prvkami: jabĺčko so zrkadielkom, stromček s ohýbacími šustiacimi lístkami, vtáčik s krídeľkami, slon má ohýbacie šustiace ucho.
Mäkké oblkúky s 13-ti slučkami pre uchytenie 5-tich závesných zvieratiek: opička, veľryba, lev, slon a zebra.
Hračky sú aktívne: napr. opička hrká guličkami vo svojom brušku, veľryba ukrýva zrkadielko, lev s dreveným krúžkom, slon hrká a má šuštiace uši, zebra po stlačení píska.
Vankúšik s motívom abecedy.

Čistenie a údržba (viď pracie symboly): Deka - pred praním vyberte z deky zrkadielko. Perte v studenej vode na šetrnom programe, nebieľte, nechajte uschnúť na vzduchu. Vankúšik a plyšové hračky: čistite vlhkou handričkou/alebo houbkou. Je možné prať v práčke v studenej vode, na šetrnom programe. Nebieliť. Nechať uschnúť na vzduchu.

Jednoduché skladanie: Položte deku na rovný povrch potlačou hore. Plastové spony - na každom konci oblúku - prevlečte dierou v jednom každom rohu a zacvaknite ich do plastových dielov. Oblúky upínajte tak, abyste z nich vytvorili X. Výrobok môže skladať iba dospelá osoba.

Vek:0m+
Rozmery: šírka 86,4cm x výška 53,3cm x hĺbka 86,4 cm
Hmotnosť Netto: 130g
Materiál: deka / vrchná časť: 65% polyester, 35% bavlna, / spodná časť: 100% polyester, / výplň: polyesterové vlákno, plast.fólia; oblúky / povrch: 100% polyester a 65%polyester, 35% bavlna, / výplň: polyethylenová pena
0% BPA, 0% PVC, bez ftalátov.
Testované podľa smerníc EÚ.

Nemáte žiadny produkt vo Vašom nákupnom košíku.