VALCO Kočiar SNAP 4 SPORT BLACK CZ EDITION - Ružový

Číslo produktu: CZ956.14
Výrobca: Valco Baby
Poštovné zdarma
€279,00

Snap bol navrhnutý, aby doplnil životný štýl modernej rodiny.
Dostupný ako 4kolka, alebo ako kočík pre dvojčatá, ktorý ponúka hneď dvojitú radosť s hmotnosťou menšou jak 10kg!
Všetky modely sú vhodné pre deti od narodenia s nosnosťou do 20kg.

VLASTNOSTI:
1) Plynulé skladanie: Snap je vybavený plne sklopným sedadlom s nekonečným počtom pozícií. Od rovnakého posedu k plne sklopnému sedátku, sedátko poskytujepohodlí a podporu v každom uhle.

2) Skladanie jedným pohybom: Snap možno složitjedním plynulým pohybom, unikátny systém skladania CleanFold ™ uchová vaše sedátko včistotě, chránené pred vonkajšími nečistotami a nadmerným opotrebením.

3) Nafukovacie kola: Kočík SNAP 4 SPORT je oproti modelu SNAP 4 vybavený nafukovacímikoly pre ešte viac pohodlia na akomkoľvek teréne.

4) Unikátny brzdný systém: Brzdy kočíkov Snap fungujú ako kolíska, po zatlačení na jednu stranu sa kolazabrzdí, po zatlačení na druhú stranu sa kolesá opäť uvoľní. Tento systém zaistenia zadných kolies je obzvlášť ideálny pre letné a teplé dni, kedy sa nosí letné obutie, alebo keď sa chcete prejsť s kočíkom len tak na boso. 5) Odnímateľná kola: Všechnakola kočíkov Snap možno jednoducho odstrániť stlačením centrálneho tlačidla. Díkytomu je kočík ideálny na cesty. Týmto spôsobom môžu byť kolesá ľahko uložené alebo prepravované v batožine, zmenší tak podstatne celkový objem zloženého kočíka.

6) Zadné sieťované okienko: Zadná časť opierky obsahuje dve praktické vrecká, túto časť je možné navyše zrolovať, čím sa odkryje sieťované okienko, vďaka ktorému môže vzduch v kočíku cyrkulovat bez obmedzenia aj v teplejších dňoch.

7) Ultraľahký podvozok: Nepochybne jednou z hlavných výhod kočíkov Snap je ich lehkost.S váhou 8,8 kg sú kočíky vybavené praktickým držiakom a ramenným popruhom pre jednoduché prenášanie. Kočík je tak veľmi praktickým spoločníkom na cestách po Mestec do zamestnania. Aerodynamický kočík je schopný uviesť 20kg - v prípade typu Snap Duo je to 20kg na sedadlo.

8) Extra-široké sedadlo: Nadčasová konštrukcia sedátka umožňuje väčšiu voľnosť pohybu, sedátko je plne polstrované a díkysvé prostronosti si môžu vaše deti ste používali kočíka dlhšie.

9) Plne otváracia ochranný oblúk: Ochranný oblúk kočíka Snap sa pripevňuje na oboch koncoch, čo umožňujejeho obojstranné otvorenia a teda aj obojstranný prístup k sedátku. Možno ho tiež, podľa potreby, z kočíka plne odstrániť.

10) Búda s XXL úpravou: XXL búda ponúka ešte viac pohodlia a ochrany pre vaše dieťa. Vďaka rozepínacímu paneluzískáte búdu s väčším pokrytím.

11) Uzamykateľná predné kolesá: Predné kolesá kočárkuSnap sú uzamykateľné pre zníženie vibrácií a pre lepšiu manipuláciu v nerovnom terénunebo na nerovnom povrchu.

PARAMETRE:
Hmotnosť: 8,8Kg
Výška: 1040mmx Šírka: 525mm x Dĺžka: 970mm
Nosnosť: 20kg
Vhodné pre deti odnarodenia.

Nemáte žiadny produkt vo Vašom nákupnom košíku.